5 ספקי אירוח ענן המובילים שאתה צריך להכיר בשנת 2023

האם אתה מחפש ספקי אירוח בענן אמינים ויעילים לעסק שלך? אל תחפש עוד! ככל שאנו מתקרבים לשנת 2023, הביקוש לשירותי אירוח בענן עולה במהירות. עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות, זה יכול להיות מכריע לבחור את האפשרות המתאימה לעסק שלך. זו הסיבה שעשינו עבורכם את המחקר וצמצמנו את 5 ספקי האירוח המובילים בענן לשנת 2023. לקחנו בחשבון גורמים כמו זמן פעולה, אבטחה, מדרגיות ותמחור כדי להביא לכם את האפשרויות הטובות ביותר. בין אם אתה בעל עסק קטן או תאגיד גדול, אנחנו מכוסים אותך.

שירותי אירוח הענן הטובים ביותר בשנת 2023 🎯

מהו אירוח בענן?

אירוח בענן הוא סוג של אחסון אתרים שבו אתרים מתארחים בשרת וירטואלי. שלא כמו אירוח אתרים מסורתי, שבו אתרי אינטרנט מתארחים בשרת פיזי יחיד, אירוח בענן משתמש ברשת של שרתים כדי לארח אתרים. המשמעות היא שאם שרת אחד נכשל, האתר מועבר אוטומטית לשרת אחר, מה שמבטיח זמן פעולה מרבי.

אירוח בענן הופך פופולרי יותר ויותר מכיוון שהוא מציע יתרונות רבים על פני אירוח אתרים מסורתי. לדוגמה, הוא ניתן להרחבה יותר, אמין יותר ומאובטח יותר. אירוח בענן גם מאפשר לעסקים לשלם רק עבור המשאבים שהם צריכים, מה שהופך אותו לחסכוני יותר.

היתרונות של אירוח בענן

אחד היתרונות הגדולים ביותר של אירוח בענן הוא מדרגיות. עם אירוח אתרים מסורתי, עסקים צריכים לעתים קרובות לשדרג לתוכנית אירוח יקרה יותר ככל שהאתר שלהם גדל. עם אירוח בענן, עסקים יכולים בקלות להגדיל או להקטין את האתר שלהם לפי הצורך, מבלי לדאוג לשדרוג לתוכנית יקרה יותר.

יתרון נוסף של אירוח בענן הוא אמינות. מכיוון שאתרי אינטרנט מתארחים ברשת של שרתים, אם שרת אחד נכשל, האתר עובר אוטומטית לשרת אחר, מה שמבטיח זמן פעולה מרבי. המשמעות היא שעסקים יכולים להיות בטוחים שהאתר שלהם תמיד יהיה זמין ללקוחות.

אירוח בענן הוא גם מאובטח יותר מאשר אירוח אתרים מסורתי. ספקי אירוח בענן משתמשים באמצעי אבטחה מתקדמים כדי להגן על אתרים מפני התקפות סייבר ואיומי אבטחה אחרים. המשמעות היא שעסקים יכולים להיות בטוחים שהאתר ונתוני הלקוחות שלהם בטוחים ומאובטחים.

סטטיסטיקות אירוח בענן

על פי דוח של MarketsandMarkets, שוק אירוח הענן העולמי צפוי לצמוח מ-55.5 מיליארד דולר בשנת 2020 ל-121.5 מיליארד דולר עד 2025, ב-CAGR של 17.5% במהלך תקופת התחזית. הדו"ח מצטט גורמים כמו האימוץ הגובר של שירותים מבוססי ענן, הצורך הגובר בהתאוששות מאסון ובהמשכיות עסקית, והביקוש הגובר לפתרונות אירוח ניתנים להרחבה וחסכוניים כמניעים את צמיחת השוק.

דו"ח אחר של גרטנר צופה שעד 2023, יותר מ-60% מתשתיות ה-IT הארגוניות יתבססו על אירוח בענן, לעומת 20% בשנת 2020. הדו"ח מצטט גורמים כמו האימוץ הגובר של אסטרטגיות ריבוי עננים, הצורך הגובר ב- זריזות ומדרגיות, והביקוש הגובר ליישומים מקוריים בענן כמניעים את המעבר לעבר אירוח בענן.

כיצד לבחור את ספק האירוח הטוב ביותר בענן

בעת בחירת ספק אירוח בענן, ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון. אלו כוללים:

זמן פעילות

זמן פעילות הוא משך הזמן שבו אתר אינטרנט זמין למשתמשים. כאשר בוחרים ספק אירוח בענן, חשוב לחפש אחד שמציע זמן פעולה מקסימלי. המשמעות היא שלספק צריכה להיות רשת של שרתים שיכולה להעביר אוטומטית אתר לשרת אחר במקרה של כשל בשרת.

בִּטָחוֹן

אבטחה היא גורם חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון בעת בחירת ספק אירוח בענן. על הספק להשתמש באמצעי אבטחה מתקדמים כדי להגן על אתרים מפני התקפות סייבר ואיומי אבטחה אחרים. זה כולל אמצעים כגון חומות אש, זיהוי ומניעה של פריצות והגנה על DDoS.

מדרגיות

מדרגיות היא גם שיקול חשוב. הספק צריך להציע פתרונות אירוח ניתנים להרחבה שיכולים לצמוח עם העסק שלך. המשמעות היא שאתה אמור להיות מסוגל להוסיף או להסיר משאבים בקלות לפי הצורך, מבלי שתצטרך לדאוג לשדרוג לתוכנית יקרה יותר.

תמחור

גם התמחור הוא שיקול חשוב. הספק צריך להציע תמחור שקוף המבוסס על שימוש. זה אומר שאתה צריך לשלם רק עבור המשאבים שבהם אתה משתמש, מה שהופך אותו לחסכוני יותר.

שירות לקוחות

תמיכת לקוחות היא גורם חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון. הספק צריך להציע תמיכת לקוחות 24/7 הזמינה באמצעות טלפון, דואר אלקטרוני וצ'אט חי. משמעות הדבר היא שתוכלו לקבל עזרה בכל עת שתזדקקו לה, מה שמבטיח זמן פעולה מרבי לאתר שלכם.

השוואה בין 5 ספקי האירוח המובילים בענן

לאחר ששקלנו את הגורמים לעיל, צמצמנו את 5 ספקי האירוח המובילים בענן לשנת 2023. אלה הם:

1. שירותי האינטרנט של אמזון (AWS)

AWS היא ספקית אירוח הענן הגדולה בעולם, המציעה מגוון רחב של פתרונות אירוח ניתנים להרחבה, אמינים ומאובטחים. AWS מציעה רשת של שרתים שיכולה להעביר אוטומטית אתר לשרת אחר במקרה של כשל בשרת, מה שמבטיח זמן פעולה מקסימלי. AWS מציעה גם אמצעי אבטחה מתקדמים להגנה על אתרים מפני התקפות סייבר ואיומי אבטחה אחרים. התמחור מבוסס על שימוש, מה שהופך אותו לחסכוני יותר.

מה זה AWS? | שירותי האינטרנט של אמזון

2. Google Cloud Platform (GCP)

GCP היא ספקית אירוח בענן המציעה מגוון רחב של פתרונות אירוח ניתנים להרחבה, אמינים ומאובטחים. GCP מציעה רשת של שרתים שיכולה להעביר אוטומטית אתר לשרת אחר במקרה של כשל בשרת, מה שמבטיח זמן פעולה מקסימלי. GCP מציעה גם אמצעי אבטחה מתקדמים להגנה על אתרים מפני התקפות סייבר ואיומי אבטחה אחרים. התמחור מבוסס על שימוש, מה שהופך אותו לחסכוני יותר.

3. Microsoft Azure

Microsoft Azure היא ספקית אירוח בענן המציעה מגוון רחב של פתרונות אירוח ניתנים להרחבה, אמינים ומאובטחים. Azure מציעה רשת של שרתים שיכולה להעביר אוטומטית אתר לשרת אחר במקרה של כשל בשרת, מה שמבטיח זמן פעולה מקסימלי. Azure מציעה גם אמצעי אבטחה מתקדמים להגנה על אתרים מפני התקפות סייבר ואיומי אבטחה אחרים. התמחור מבוסס על שימוש, מה שהופך אותו לחסכוני יותר.

4. DigitalOcean

DigitalOcean היא ספקית אירוח בענן המציעה פתרונות אירוח פשוטים, סבירים וצפויים. DigitalOcean מציעה רשת של שרתים שיכולה להעביר אוטומטית אתר לשרת אחר במקרה של כשל בשרת, מה שמבטיח זמן פעולה מרבי. DigitalOcean מציעה גם אמצעי אבטחה מתקדמים להגנה על אתרים מפני התקפות סייבר ואיומי אבטחה אחרים. התמחור מבוסס על שימוש, מה שהופך אותו לחסכוני יותר.

5. Vultr

Vultr היא ספקית אירוח בענן המציעה מגוון רחב של פתרונות אירוח ניתנים להרחבה, אמינים ומאובטחים. Vultr מציעה רשת של שרתים שיכולה להעביר אוטומטית אתר לשרת אחר במקרה של כשל בשרת, מה שמבטיח זמן פעולה מקסימלי. Vultr מציעה גם אמצעי אבטחה מתקדמים להגנה על אתרים מפני התקפות סייבר ואיומי אבטחה אחרים. התמחור מבוסס על שימוש, מה שהופך אותו לחסכוני יותר.

דגמי תמחור של אירוח בענן

ספקי אירוח בענן מציעים מספר דגמי תמחור, כולל:

תשלם כשתצא

התמחור של תשלום לפי שימוש מבוסס על שימוש. המשמעות היא שאתה משלם רק עבור המשאבים שבהם אתה משתמש, מה שהופך אותו לחסכוני יותר.

מופעים שמורים

מופעים שמורים הם סוג של מודל תמחור שבו אתה משלם תשלום חד פעמי כדי לשמור כמות מסוימת של משאבים לפרק זמן מוגדר. זה יכול להיות חסכוני יותר אם אתה יודע מה יהיה צורך המשאב שלך מראש.

זיהוי מופעים

מופעי ספוט הם סוג של מודל תמחור שבו אתה מציע הצעות על משאבים שאינם בשימוש. זה יכול להיות חסכוני יותר אם אתה מוכן להיות גמיש לגבי מתי המשאבים שלך זמינים.

תכונות שצריך לחפש אצל ספק אירוח בענן

בעת בחירת ספק אירוח בענן, יש כמה תכונות שצריך לחפש. אלו כוללים:

קנה מידה אוטומטי

קנה מידה אוטומטי מאפשר לך להוסיף או להסיר משאבים בקלות לפי הצורך, מבלי שתצטרך לדאוג לשדרוג לתוכנית יקרה יותר.

איזון עומסים

איזון עומסים מאפשר לך להפיץ תעבורה על פני מספר שרתים, ומבטיח זמן פעולה מרבי.

רשת אספקת תוכן (CDN)

CDN מאפשר לך לספק תוכן מהר יותר למשתמשים על ידי אחסון תוכן במטמון בשרתים הקרובים יותר אליהם.

אחסון מסדי נתונים

אחסון מסדי נתונים מאפשר לך לארח מסדי נתונים בענן, מה שמבטיח זמן פעולה מקסימלי ומדרגיות.

תמיכת לקוחות אירוח בענן

תמיכת לקוחות היא גורם חשוב שיש לקחת בחשבון בעת בחירת ספק אירוח בענן. הספק צריך להציע תמיכת לקוחות 24/7 הזמינה באמצעות טלפון, דואר אלקטרוני וצ'אט חי. משמעות הדבר היא שתוכלו לקבל עזרה בכל עת שתזדקקו לה, מה שמבטיח זמן פעולה מרבי לאתר שלכם.

אמצעי אבטחה לאירוח בענן

אבטחה היא שיקול חשוב בבחירת ספק אירוח בענן. על הספק להשתמש באמצעי אבטחה מתקדמים כדי להגן על אתרים מפני התקפות סייבר ואיומי אבטחה אחרים. זה כולל אמצעים כגון חומות אש, זיהוי ומניעה של פריצות והגנה על DDoS. הספק צריך גם להציע גיבויים קבועים ופתרונות התאוששות מאסון כדי להבטיח שהאתר שלך תמיד פועל.